Rankų darbo dovanos: kuo nudžiuginsite artimuosius šiemet?

Kalėdų laikotarpio intensyvumas gali užgožti jo jaukumą ir tikrąją prasmę. Dėl to siūlome sustoti ir pabūti kartu su šeima kūrybos procese!
Ne paslaptis, kad į dovaną, kurią darome rankomis, įeina dar tokie ingredientai: skirtas laikas ir emocija, mintys apie žmogų, kuriam darome, bei šiluma ir meilė, kuri mus apgaubia būnant kartu. Tarsi savotiška meditacija, nusiraminimas, atsipalaidavimas, stabtelėjimas prieš Kalėdinį maratoną.

 

 

Vaikų dienos centre pastaruoju metu vyksta daug pasiruošimo šventėms, tad visi dalyviai mielai pasidalino akimirkomis iš jų prieššventinės kasdienybės ir pasiūlė keletą idėjų rankų darbo dovanoms.

 

 


Imbierinių sausainių kepimas
ir jų dekoravimas. Juk maistas – tai malonumas. O tą malonumą pridėti prie dovanos seneliui, močiutei ar kaimynams yra labai smagu.
Arba tiesiog sausainiais papuoškite mišku kvepiančią eglutę!

 

 


Kalėdinės dekoracijos namų jaukumui sukurti.
 Pavyzdžiui, kalėdinio vainiko darymas, apelsinų džiovinimas eglutės puošybai ir/ arba stiklainių „aprengimas“ netikru sniegu. O vėliau galima dar ir šakeles į stiklainį sumerkti, jei šiais metais neplanuojate turėti eglutės. Tai tikrai bus jaukus šeimos laikas kartu.

 

 

„Atviroje bendruomenėje“ – suaugusių asmenų, turinčių proto negalią, dienos darbinio užimtumo grupėse – taip pat netrūksta šventinio šurmulio. Čia agamintos rankų darbo dovanos keliauja ne tik į jas dariusiųjų namus, bet ir kur kas plačiau. Neįgaliųjų pagamintas atvirutes, keramikos dirbinius ir ikonas gali įsigyti visi norintys.

 

 

Tad, jei vis tik neturite įkvėpimo ar laiko patys gaminti dovanas, mielai kviečiame apžiūrėti visus neįgaliųjų dirbinius kataloge ir galbūt ką nors išsirinksite ir pritaikysite sau.

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish