Socialinės dirbtuvės

 

Pal. J. Matulaičio socialinio centro žmonių su negalia padalinys, įgyvendindamas ESF finansuojamą projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“, teikia socialinių dirbtuvių paslaugą. Šis projektas pradėjo Institucinės globos pertvarkos antrąjį etapą – bendruomeninių paslaugų plėtrą. Bendruomeninės paslaugos – alternatyvios institucinei globai įvairių formų ir rūšių, aukštos kokybės bendruomenėje teikiamos socialinės, sveikatos priežiūros ir kitos paslaugos, kurios užtikrina asmens galimybę gyventi bendruomenėje ir gauti joje specializuotą pagalbą.

Socialinių dirbtuvių projektas suteikia galimybę žmonėms su intelekto sutrikimais kartu su socialinių darbuotojų ir asistentų pagalba gaminti įvairesnius, kokybiškesnius produktus. Šių produktų realizavimas – galimybė dirbtuvių dalyviams savarankiškai užsidirbti ir prisidėti prie savo šeimos biudžeto. Taip pat tai ugdo žmonių savarankiškumą, didina savivertę.

Socialinėse dirbtuvėse laikomasi pozicijos, kad kitoks žmogus suvokiamas kaip dovana šalia esantiems. Taip pat tikime, kad efektyvus darbas skatina žmogų augti, mokytis ir tobulėti, padeda įsitraukti į bendruomeninį gyvenimą.

Dirbtuvėse gaminame:

  • atvirutes,

  • ikonas,

  • natūralaus vaško žvakes,

  • keramikos dirbinius.

Taip pat teikiame įvairias paslaugas bendruomenėje (pvz. sodo tvarkymo paslauga).

Mūsų gaminius galite pamatyti čia: https://www.matulaiciosc.lt/gaminiai/

Taip pat elektroninėje parduotuvėje Facebook’e: https://www.facebook.com/atvirabendruomene/shop/

Norinčius daugiau sužinoti apie projektą ir galimybę jame dalyvauti, bendradarbiavimo, gaminių ar paslaugų įsigijimo klausimais kviečiame kreiptis:

Jolanta Zeleniūtė-Pires, neigaliųjų srities „Atvira bendruomenė“ vadovė

tel. nr.: 8 608 64897

el. paštas: AB@matulaiciosc.lt

atvira.bendruomene@matulaiciosc.lt

Svarbu!

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish