Dienos grupė „Tranzitas“

Dienos grupė Tranzitas skirta 12–14 metų paaugliams, kurie susiduria su įvairiais sunkumais šeimoje ar mokykloje. Grupės tikslas – padėti lengviau išgyventi ankstyvosios paauglystės laikotarpiu kylančius sunkumus, ugdyti jaunuolių socialinius, kasdienio gyvenimo ir mokymosi įgūdžius bei kurti saugią aplinką bendravimui su bendraamžiais.

Darbas grupėje. Tranzito užsiėmimai grupėje vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 15 iki 18 val. Grupės metu paaugliai valgo, mokosi bei kartu leidžia laisvalaikį. Per užsiėmimus siekiama neformaliais bei interaktyviais metodais gerinti paauglių socialinius bei mokymosi įgūdžius. Darbuotojai nevengia vyriškumo-moteriškumo, tarpusavio santykių bei žalingų įpročių temų. Šių užsiėmimų metu labai svarbus atsakomybės ugdymas: paaugliai yra kviečiami prisiimti ilgalaikes atsakomybes (prižiūrėti priemones, būti atsakingam už stalo futbolo stalą, tvarkytis).

Individualus darbas. Esant poreikiui jaunuoliai yra kviečiami į individualius susitikimus su darbuotojais ar savanoriais. Susitikimams yra keliami konkretūs tikslai, kurie yra skirti pastiprinti ir palaikyti paauglius ar sudėtingoms situacijoms spręsti.

Darbas su šeima. Tranzito darbuotojai, dirbdami su šeima, prisiima tarpininko vaidmenį. Akcentas yra darbas ir pagalba vaikui, o su šeima intensyvaus darbo imamasi tik tada, jeigu yra matomas aiškus poreikis.

Tranzito komanda:

Agnė Venclovaitė, jaunimo darbuotoja                                                          Michail Arefjev, socialinis darbuotojas                                                                Silvija Vainauskaitė, Vaikų ir jaunimo srities vadovė

Kontaktai:

Tel.: 8 683 14350                                                                                                    El. paštas: tranzito.jaunimas@gmail.com

 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish