Dienos grupė „Tranzitas“

Dienos grupė Tranzitas skirta 12–14 metų paaugliams, kurie susiduria su įvairiais sunkumais šeimoje ar mokykloje. Grupės tikslas – padėti lengviau išgyventi ankstyvosios paauglystės laikotarpiu kylančius sunkumus, ugdyti jaunuolių socialinius, kasdienio gyvenimo ir mokymosi įgūdžius bei kurti saugią aplinką bendravimui su bendraamžiais.

Darbas grupėje. Tranzito užsiėmimai grupėje vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 14:30 iki 18:30 val. Grupės metu paaugliai valgo, mokosi bei kartu leidžia laisvalaikį. Per užsiėmimus siekiama neformaliais bei interaktyviais metodais gerinti paauglių socialinius bei mokymosi įgūdžius. Darbuotojai nevengia vyriškumo-moteriškumo, tarpusavio santykių bei žalingų įpročių temų. Šių užsiėmimų metu labai svarbus atsakomybės ugdymas: paaugliai yra kviečiami prisiimti ilgalaikes atsakomybes (prižiūrėti priemones, būti atsakingam už stalo futbolo stalą, tvarkytis).

Individualus darbas. Esant poreikiui jaunuoliai yra kviečiami į individualius susitikimus su darbuotojais ar savanoriais. Susitikimams yra keliami konkretūs tikslai, kurie yra skirti pastiprinti ir palaikyti paauglius ar sudėtingoms situacijoms spręsti.

Darbas su šeima. Tranzito darbuotojai, dirbdami su šeima, prisiima tarpininko vaidmenį. Akcentas yra darbas ir pagalba vaikui, o su šeima intensyvaus darbo imamasi tik tada, jeigu yra matomas aiškus poreikis.

Tranzito komanda:

Michail Arefjev, socialinis darbuotojas
Emilė Kviklytė, socialinė darbuotoja

Kristina Geleževičiūtė-Vlaskova, vaikų ir jaunimo srities vadovė

Kontaktai:

Bendras vaikų ir jaunimo srities tel.  8 608 05424

Tranzito tel.: 8 683 14350
El. paštas: tranzitas@matulaiciosc.lt

 

 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish