Darbuotojai

Administracija

Tel. nr.: (8-5) 246 17 72; Mob. nr.: +370 616 17473

Dalia Beliukevičiūtė

Vadovė

dalia@matulaiciosc.lt

Violeta Toropčina

Vyr. finansininkė

buhalterija@matulaiciospc.org

Administratorė

info@matulaiciosc.lt

Elena Apynienė

Projektų koordinatorė

elena@matulaiciosc.lt

Laima Kučiauskienė

Buhalterė

buhalterija@matulaiciospc.org

Irina Urban

Buhalterė

buhalterija@matulaiciospc.org

Vaikų ir jaunimo sritis

Mob. nr.: +370 608 05424

Vaikų dienos centro „Vaikai-vaikams“ tel.:
+370 659 13292

vaikai.vaikams@matulaiciosc.lt

Šeškinės vaikų dienos centro telefonai:
+370 659 05052 arba 8 52 400590

Kristina Geleževičiūtė-Vlaskova

Srities vadovė

vaikai.ir.jaunimas@matulaiciosc.lt

Michail Arefjev

Socialinis darbuotojas programoje „Tranzitas“

tranzitas@matulaiciosc.lt

Daiva Stankevičiūtė

Jaunimo darbuotoja vaikų dienos centre „Vaikai-vaikams“

vaikai.vaikams@matulaiciosc.lt

Oleg Sucharev

Jaunimo darbuotojas programoje "Sofkė"

sofke.gatve@matulaiciosc.lt

Ugnė Dunčytė

Socialinė darbuotoja programose „Sofkė“ ir „Tramplinas“

sofke.gatve@matulaiciosc.lt

Ieva Vaitkevičiūtė

Psichologė programoje "Tramplinas"

tramplinas@matulaiciosc.lt

Emilė Kviklytė

Jaunimo darbuotoja programoje „Tranzitas“

tranzitas@matulaiciosc.lt

Vestina Liobikaitė

Jaunimo darbuotoja Šeškinės vaikų dienos centre

seskines.dc@matulaiciosc.lt

Agnė Venclovaitė

„Mobilaus kiemo“ koordinatorė

vaikai.ir.jaunimas@matulaiciosc.lt

Sandra Jelaga

Socialinė darbuotoja Šeškinės vaikų dienos centre

seskines.dc@matulaiciosc.lt

Negalią turinčių žmonių sritis „Atvira bendruomenė“

Mob. nr.: +370 659 00873

atvira.bendruomene@matulaiciosc.lt

Jolanta Zeleniūtė-Pires

Srities vadovė

atvira.bendruomene@matulaiciosc.lt

Miglė Baltrūnaitė

Socialinė darbuotoja

Migle.Baltrunaite@matulaiciosc.lt

Beata Kazėnienė

Individualios priežiūros specialistė

Beata.Kazeniene@matulaiciosc.lt

Gabrielė Gervickaitė

Užimtumo specialistė

Gabriele.Gervickaite@matulaiciosc.lt

Viktoras Vaitkevičius

Asistentas-vairuotojas

AB@matulaiciosc.lt

Dovilė Maleckienė

Užimtumo specialistė

Dovile.Maleckiene@matulaiciosc.lt

Gabrielė Venckutė

Užimtumo specialistė

Gabriele.Venckute@matulaiciosc.lt

Kitos sritys

Akvilė Žaromskytė

Savanorių koordinatorė

solidarity@matulaiciosc.lt
evs.matulaicio@gmail.com +370 630 25584

Kristina Zabielė

Psichologė

kristina.zabiele@matulaiciospc.org
+370 678 52085

Svarbu!

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish