„Tranzito“ išvyka į Kauną

Dienos grupė Tranzitas skirta 12–14 metų paaugliams, kurie susiduria su įvairiais sunkumais šeimoje ar mokykloje. Grupės tikslas – padėti lengviau išgyventi ankstyvosios paauglystės laikotarpiu kylančius sunkumus, ugdyti jaunuolių socialinius, kasdienio gyvenimo ir mokymosi įgūdžius bei kurti saugią aplinką bendravimui su bendraamžiais.

Jau tapo įprasta, kad skatindami paauglių savarankiškumą ir siekdami sudaryti sąlygas planavimo įgūdžių lavinimui, kiekvieno penktadienio ir atostogų veiklas paaugliai turi galimybę suplanuoti patys.

Per praėjusias mokinių atostogas jaunimėlis susiplanavo kelionę į kitą miestą – Kauną. Kadangi kiekvienas miestas (ar miestelis) turi ir tai, ko nerasi kitur, kelionė buvo turininga ir įdomi.

Paaugliai kartu su lydinčiais darbuotojais:

· aplankė VI fortą, Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karo technikos ekspoziciją. Gidas net aprodė įvairius eksponatus!

· nepraleido galimybės užkilti Žaliakalnio funikulieriumi, pasivaikščiojo Laisvės alėja,

· Sobore sudalyvavo aklųjų instaliacijoje, kur buvo galimybė išbandyti kitas savo jusles – pasivaikščioti ir bandyti susiorientuoti visiškoje tamsoje.

· Žinoma, kaip gi neaplankyti draugų – keliauninkai užsuko pasisvečiuoti į AC Patria atvirą jaunimo erdvę „Vartai”.

· Pailsėję ir pabendravę neaplenkė ir Kauno zoologijos sodo.

Nors diena buvo ilga – atsiliepimai geriausi. Darbuotojai sako, kad grupelė grįžo kupina naujų patirčių ir gerų emocijų. Planas įgyvendintas – metas sugalvoti ką nors naujo!

 

 

 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish