Pal. J. Matulaičio socialiniam centrui suteiktas nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų kokybės standartas „NOKAS“

 

Pernai metai mūsų organizacijai buvo ypatingi dėl pasirinkimo ir apsisprendimo keliauti nevyriausybinių organizacijų socialinių paslaugų kokybės standarto NOKAS diegimo. O šių metų pradžioje buvo atliktas išorinis auditas ir suteiktas pažymėjimas apie NOKO standarto atitikimą.

“Ypač didelę praktinę naudą matome tame, kad susisteminome su organizacijos valdymu susijusią medžiagą, išgryninome visų veiklų kokybės kriterijus, įsivardinome poveikio rodiklius”, sako socialinio centro vadovė Dalia Beliukevičiūtė.

Taip pat ji pastebi, kad didžiausias iššūkis vis gi buvo šių rodiklių atpažinimas, įsivardinimas kiekvienoje srityje, kurioje dirbame. O tai, kad darbo eigoje rodikliai padeda taiklesnei komunikacijai ir dialogui su bendruomene, rėmėjais, savivaldybe, yra ženkli nauda.

 

Nuotraukose: NOKAS standarto pažymėjimų įteikimas ir popietės pyragas visiems darbuotojams kartu paminėti bei pasidžiaugti šiuo organizacijos pasiekimu.

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish