Maisto paketai senoliams

2022 m. lapkričio pradžioje kvietėme visus susitelkti ir prisidėti pagal galimybes ruošiant maisto paketus senoliams. Taip jau nutiko, kad rudeninės Maisto banko akcijos metu surinkome per pusę mažiau maisto produktų, nei ankstesnėse akcijose, ir galėjome sukomplektuoti daug mažiau maisto paketų nepasiturintiems parapijos teritorijoje gyvenantiems asmenims. Kasmet dalindami maistą prieššventiniu laiku susitinkame su žmonėmis, kurie stokoja būtiniausių maisto produktų ir higienos prekių. Iš patirties žinome, kad yra daug geros valios žmonių, kurie nori prisidėti, padėti, dalintis ir būti naudingi. Todėl pakvietėme visus norinčius ir galinčius nupirkti ir atnešti maisto produktų arba paaukoti sumą pinigų, kad vėliau mes nupirktume trūkstamų produktų ir, supakavę maisto paketus, juos išdalintume stokojantiems. Prisipažįstame, mus nustebino ir labai nudžiugino atsiliepusiųjų į kvietimą aktyvumas! Dėkojame už jūsų geras, atviras širdis ir norą dalintis, padėti, prisidėti. Į mūsų kvietimą nupirkti maisto produktų atsiliepė pavieniai asmenys, taip pat British school of Vilnius auklėtiniai kartu su mokytojais, kurie paruošė
šventinius maisto maišelius. Ačiū visiems, pasitikėjusiems mumis ir pervedusiems pagal galimybes sumą pinigų, iš viso surinkome 933 eurus.
Iki Kalėdų spėjome paruošti ir išdalinti 80 maisto paketų. Didžiąją dalį žmonės atsiėmė pas mus centre, negalintys atvykti, buvo aplankyti mūsų socialinių darbuotojų. Visų prisidėjusių dėka šių žmonių šventinis stalas bus gausesnis, todėl dar kartą tariame nuoširdų Ačiū!

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish