Kviečiame Sekmines švęsti kartu

Sekminės! Kviečiame ir nekantraujame! Ateikite švęsti kartu! 

Visų visų, didelių ir mažų laukiame gegužės 19 d. 12 val. šv. Mišiose, o po jų – šalia bažnyčios esančioje pievutėje. Švęsime ir dėkosime už Šventosios Dvasios ir buvimo kartu dovanas. 

Pievoje visų susirinkusių lauks įvairios smagios veiklos, užduotys, skanėstai ir Sauliaus Petreikio koncertas. 

Interaktyvios teminės dirbtuvėlės – „Šventosios Dvasios dovanų“ salelės. Jose vaikai ir suaugę bus pakviesti smagiu, įtraukiančiu būdu susipažinti su Šventosios Dvasios mums skirtomis dovanomis: išminties, supratimo, patarimo, tvirtumo, maldingumo, pažinimo, Dievo baimės.  

Veiklas dirbtuvėlėse organizuos socialinių veiklų darbuotojai, parapijos jaunimas, „Lobių dirbtuvių“ komanda. Lietuvos audiosensorinės bibliotekos kolektyvas atvyks su ELVIS* autobusiuku ir pristatys garsinių knygų teikiamas galimybes, kitas audiosensorinės bibliotekos paslaugas.  

Vaišių stalas neleis praalkti, o draugai iš Panevėžio su kavos dviračiu pasirūpins, kad visiems norintiems užtektų kavos.  

Sauliaus Petreikio koncertas-muzikinė edukacijė visai šeimai ,,Pasaulio instrumentai” bus pripildytas skirtingų muzikos instrumentų. Pažadame, gerą nuotaikingą laiką visiems be išimties. 

Žymėkitės kalendoriuose, kvieskite draugus ir pažįstamus ir gegužės 19 d. susitinkam! 

 

* Virtuali biblioteka ELVIS – tai Lietuvos aklųjų bibliotekos sukurta ir administruojama virtuali biblioteka, skirta visiems, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto. Nemokamas ELVIS garsines knygas į skirtingus miestus autobusiuku veža Lietuvos audiosensorinė biblioteka. 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish