Bendradarbiaukime atnaujinant Vaikų dienos centro patalpas

Mūsų vaikų dienos centras „Vaikai vaikams“ veikia jau dvidešimt metų. Čia vaikai dalyvauja kasdienėse ugdomosiose veiklose: atėję į dienos centrą jie ruošia pamokas, žaidžia stalo, lavinamuosius ir aktyvius žaidimus, užsiima meninėmis veiklomis, vaikams organizuojami žygiai ir pažintinės išvykos. Be išvardintų reguliarių užsiėmimų vaikai ir jų šeimos gauna socialinę, psichologinę bei materialinę paramą sprendžiant esamus sunkumus.

Net ir karantino metu dienos centro darbuotojai palaiko ryšį su šeimomis ir vaikais: rūpinasi ar nieko netrūksta: būtinųjų prekių, maisto, palaiko šeimas emociškai. Įsibėgėjant nuotoliniam mokymuisi darbuotojai pasiruošę teikti  pagalbą ir konsultacijas atliekant su pamokomis susijusias užduotis.

Vaikų dienos centro patalpos, į kurias grįšime, kai tik baigsis karantinas arba iškart po vasaros atostogų, laikui bėgant vis labiau sensta ir darosi vis sunkiau kokybiškai dirbti ir būti, todėl turime užmojį patalpas suremontuoti ir atnaujinti, labiau pritaikyti dabartinėms veikloms ir tikslinėms grupėms.

Dalinamės nuoroda į aukok.lt portale patalpintą projektą; ten galite paaukoti jums priimtiną sumą, kuri prisidės prie šio mūsų užmojo įgyvendinimo.

https://www.aukok.lt/projektai/Vieta-kur-vaikams-norisi-buti

Jei norite kitais būdais prisidėti prie mūsų veiklų, žiūrėkite skiltį „Galimybės prisidėti“.

Bendradarbiaukime kurdami vietą, kur vaikams norisi būti 💛

Svarbu!

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish