Kur du stos – daugiau padarys

 

Kai pernai mūsų vasaros namelius Vindeikiuose visiškai sugadino viena tų stipriųjų audrų su kruša, džiaugėmės, kad niekas iš stovyklautojų nenukentėjo. Tačiau gana greitai teko sukti galvą, kaip gi atnaujinti ir prikelti namelius intensyviam naudojimui. Taigi reikėjo ir skaičiuoti, ir ieškoti galimybių, kaip visa tai padaryti.

Ne paslaptis, didelius darbus padaryti paprastai pavyksta kur kas lengviau, kai yra pagalbininkų ir palaikytojų. Ir štai, vakar, kovo 11-ąją, viens, du… – penki nameliai su naujais stogais! Žinoma, tai atsitiko ne savaime.

Esame be galo dėkingi įmonei „Sostinės apdaila“ už padovanotą kokybišką skardą namelių stogams ir Algirdui Valiuškevičiui su įmonės Klukis komanda už puikiai suorganizuotą ir gerai bei greitai (per vieną dieną!) atliktą stogų perdengimo darbą! Ir visa tai savanoriškais pagrindais per laisvadienį. AČIŪ Jums!!! Mums tai neįkainojama ir labai svarbi pagalba ir pasididžiavimas visais prisidėjusiais ir padėjusiais.

Dabar galime keliauti į antrą namelių atnaujinimo etapą ir su draugų ir rėmėjų iš Vokietijos Förderverein Kinder in Litauen (Lietuvos vaikų rėmimo draugija) pagalba galėsime atnaujinti namelius iš vidaus (apšiltinti stogus) ir išorės (nuvalyti ir perdažyti sienas).

Juk tikrai svarbu, kad naujasis vasaros sezonas prasidėtų laiku ir Vindeikiuose vėl galėtų smagiai ir turiningai laiką leisti visos mūsų ir mūsų partnerių tikslinės grupės pradedant vaikų dienos centrais, šeimomis, baigiant žmonėmis su intelekto sutrikimais.

 

 

 

 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish