Ilgamečių rėmėjų dovana – dviračiai vaikams ir jaunimui

2021 m. rudenį, vizito Lietuvoje metu su Andreas iš Förderverein Kinder in Litauen e. V. (Lietuvos vaikų rėmimo draugija, Vokietija) sutarėme dėl dviračių dienos centro veikloms, taip pat ir vaikams bei paaugliams asmeniškai dovanojimo.

Šie mūsų ilgamečiai partneriai ir rėmėjai visuomet akcentuoja mažiau galimybių turinčių vaikų poilsio ir kokybiško užimtumo svarbą. Taip pat fizinio aktyvumo naudą vaikų savijautai.

Tad sutarus dėl dviračių transportavimo, krovinys mus pasiekė jau lapkričio mėn., o gruodį pradėjome dviračius po truputį dovanoti vaikams ir jaunuoliams.

Šiuo metu dalis dviračių jau išdalinti, kita dalis liko Matulaičio socialiniame centre ir naudojami dienos centro metu. Darbuotojai džiaugiasi, kad tai puiki proga vaikams pakeisti veiklos pobūdį, išvėdinti susikaupusias emocijas, tiesiog smagiai pajudėti.

Numatyta, kad dar viena dalis dviračių keliaus į Vindeikių kaimą.

Nuostabu, kad paprastas dviratis gali sąlygoti tiek daug džiaugsmo ir socialinės sąveikos. Viena jaunuolė niekada neturėjusi dviračio nemokėjo juo važiuoti. Tačiau labai norėjo turėti dviratį ir juo važinėti. Padovanojus dviratį buvo sutarta, kad darbuotojai ir savanoriai pamokys merginą valdyti ir važiuoti dviračiu.

Dėkojame partneriams iš Vokietijos ir linkime visiems važiuosiantiems dviračiais smagaus laiko ir gero oro!

 

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish