Adventinė popietė senjorams

Kaip ir kasmet, 2023 m. gruodžio mėn., į šv. mišias, o po to į parapijos salę Adventinei popietei susirinko 51 senjoras. Dar 14 negalėjusių atvykti aplankėme namuose ir perdavėme jiems paruoštus dosnumo krepšelius ir simbolines dovanėles.  

Popietėje koncertavo 3 kolektyvai iš dviejų progimnazijų Vilniaus „Taikos“ ir „Magis“ ir Viršuliškių senjorų ansamblis „Gaida“, viso maždaug 50 asmenų paruošė dainas, muzikinius kūrinius ir juos atliko šventėje susirinkusiems senjorams. Net trys dainos pavirto šokiais!   

Kaip ir kasmet, norisi džiaugtis bendradarbiaujančiųjų įsitraukimu. Šiais metais neįtikėtinai daug nuveikė Taikos progimnazijos bendruomenė (pasirūpino vaišėmis saldžiam senjorų stalui, mini dovanėlėmis kiekvienam senjorui, taip pat 5-8 klasių bendruomenė prisidėjo prie dosnumo krepšelių pildymo, o kai kurie vaikai prisidėjo ir pakuojant dosnumo krepšelius bei dovanėles). Ilgamečiai šiltų linkėjimų siuntėjai senjorams – lopšelių darželių „Berželis“ ir „Zylutė“ bendruomenės. Šiemet darželinukai ir vėl piešė ir klijavo atvirutes, pasirūpino saldžiomis dovanėlėmis, siuntė daugybę linkėjimų.  

Renginiui finansinę paramą skyrė Viktorija ir ilgametė šventės rėmėja Neringa, o  organizavimu rūpinosi susitelkę darbuotojai iš abiejų mūsų organizacijų. Taip pat į procesą įsitraukė savanoriai, praktikantai ir vaikai iš dienos centrų/jaunimo veiklų. Stebuklingą, šventišką nuotaiką sukūrė Giñtarė kartu su parapijos jaunimu – jie pagamino ypatingas dekoracijas.  

Skaniais pietumis ir puikia kava rūpinosi Vilniaus Arkivyskupijos Caritas kavinės AGAPĖ darbuotojos, kurios greitai ir lanksčiai reagavo į nesuplanuotas situacijas.   

Atskiras ačiū akcijos „Dosnumo krepšelis” dalyviams – parapijos teritorijoje gyvenantiems asmenims ir veikiančioms įmonėms bei organizacijoms, kurie pristatė gausius ir įvairiais produktais užpildytus krepšelius! Jūsų dosnumas tikrai sušildė ir nustebino!

Svarbu!

Kviečiame prisidėti

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish