Vaikų ir jaunuolių užimtumas vasaros metu

Nuo birželio mėnesio pradžios Vaikų ir jaunimo padalinio veiklos (dienos centras „Vaikai-vaikams“, dienos grupė „Tranzitas“, programa „Tramplinas“) baigia mokslo metų sezoną ir darbą pradedame vasaros ritmu!

Pagrindinė šio sezono naujiena – programa „Mobilus kiemas“ Viršuliškių mikrorajone, kuri skirta darbui su 5–14 m. vaikais ir paaugliais jų gyvenamuosiuose kiemuose, siekiant užtikrinti turiningą ir parsmingą laisvalaikį bei ugdymą(si). „Mobilus kiemas“ veiks birželio – liepos mėnesiais, mūsų organizacijos darbuotojai ir savanoriai bendraus su kieme laiką leidžiančiais vaikais ir paaugliais: žais neformalaus ugdymo principais paremtus žaidimus, bendraus jiems aktualiomis temomis ir pan.

Taip pat jau yra suplanuotos kelios stovyklos: vaikų (7–11 m.) stovykla 2017 m. birželio 29–liepos 2 d.; paauglių (12–14 m.) stovykla – 2017 m. liepos 21–24 d.; jaunuolių žygis (14–18 m.) – 2017 m. liepos 7–13 d.

P.S. Stovyklų laikas gali keistis, priklausomai nuo gauto finansavimo. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis telefonu +370 608 05424 arba el. p. vaikai.ir.jaunimas@gmail.com (kontaktinis asmuo – Eglė Došienė).

Svarbu!

2proc

Socialinių veiklų laikraštis

Matulaičio Respublika

LithuaniaEnglish